NAAM-YOGA-DANCE 

5-DENNÍ POBYT PRO ŽENY NA LIPNĚ S NAAM JÓGOU A TANCEM

28.10.-1.11.2020


Připravujeme pestrý a jedinečný obsah dalšího společného pobytu v Kovářově, tentokrát v době, kdy je Šumava stále krásná, ale jiným způsobem podmanivá a láká k tichým toulkám... v době mezi svátkem republiky a listopadovým úplňkem s magickým datem ***1.11.*** 

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

Znovu budeme moci prožít sílu propojení, vzájemnosti, podpory a SPOLU dál objevovat SEBE. Intenzivně v rámci pěti dní, v příjemném prostředí, ve společnosti inspirativních bytostí, v době, která je jinak velmi náročná v tom, jak světla venku ubývá a blíží se období zimy. Přineseme sobě víc introspekce, víc Světla, radosti,  HODNĚ POHYBU a krásné hudby, včetně zpěvu manter. Miriam (Miri Nováková) nás provede živým zpracováním mantrických zpěvů, které tolik milujeme.

Celé dny nás čekají tance, které nás nenechají chladnými ani na chvilku, pod vedením zkušené tanečnice Kačenky Šímové.  CARDIO DANCE a postupné navyšování tepu v propracovaných sekvencích pohybů, a BUTI YOGA, která otevírá více ženské pole. Přineseme do těla vitalitu, ohebnost, aktivujeme naši sílu. 


Hostující lektorka Ing. Kateřina Šímová s dlouholetou praxí, která miluje, co dělá a dělá co miluje...

Tanec, jógu, ale i tvoření! Vlastní kosmetika, drchání, korálky... 

Denním chlebem bude Naam jóga. Meditace a mnoho technik a informací z jógy a kabaly. Prohloubíme společně naši zkušenost i osobní praxi. 

Nebudou chybět kruhy s besedami (aromaterapie pro tělo a duši, životní styl, vztahy, sebepoznávací). 

Chladné odpoledne či večer můžeme naplnit návštěvou neobyčejně vybaveného Wellness ve Frymburku (venkovní srubové sauny, venkovní teplé bazény, s výhledem).

Během pobytu se můžete také objednat na Harmonyum (www.harmonyumhealing.cz), nebo na jedinečnou voňavou, uvolňující a čistící Raindrop masáž (www.raindrop.cz). Bude zde několik praktikovatelů této neobyčejně silné a přesto božsky jemné masáže.

Samozřejmostí je možná výměna těchto technik, či barter :-) Mnoho duší, mnoho dovedností a darů.

Věřím, že tento pobyt je příležitostí i pro ženy s dospívajícími/dospělými dcerami, prožít smysluplně a "žensky" čas SPOLU. 

JAKÁ JE CENA?

Dospělý / celodenní program a plná penze / 5 nocí 

5500 Kč při samostatném pokoji

5000 Kč při sdíleném pokoji

Program pobytu začíná ve středu 28.10. v 17 hodin kruhem, zpěvem, tancem a následnou večeří, 

končí v neděli 1.11 úplňkovou meditací a půstem po lehké zdravé zelené snídani :-)

Program obsahuje: dopolední a odpolední dance/yoga v prostoru "paluby" restaurace, ranní a večerní Naam a kruhy sdílení, předávání, inspirace..

Pokud s sebou povezete rodinu, cena pro ostatní členy bude nižší a je to možné, domluvíme individuálně.

Strava je předběžně domluvena jako vegetariánská, s možností adaptace.