PROGRAM 

LÉTO ŽENÁM 


Milujeme děti, milujeme muže... a milujeme sebe. Nebo se to učíme :-)


Abychom mohly být v té nekonečné službě matky i partnerky šťastné a spokojené, je čas vždy na chvíli vystoupit do jiného prostoru a načerpat zde něco zcela výjimečného, co lze vytvořit pouze v rámci ženských společenstvích, která jsou vedená světlem. 


Jen stěží si lze představit, co s námi může udělat celý týden v takovém propojení, dokud jej nezažijeme. Síla je v pravdivosti, sdílení, tvoření, pravidelných meditacích, společném zpěvu, péči a pozornosti kruhu žen, které sjednotí svůj záměr. Děkuji mé přítelkyni Miri Novákové z Litoměřic a dalším ženám, se kterými spolu-tvořím a které mi pomohly uvést obsah letního pobytu do konkrétnější podoby i tento rok. Jsem znovu připravena věnovat se plně všem přítomným ženám a společné energii v kruhu, která otevře další, nové možnosti každé z nás. Jsem vedená k tomu, abychom se věnovaly tématu péče o sebe a o své ženství, sebepřijetí, sebepoznání, lásce, pravdivosti a opravdovosti, srdci. Jsem vedená k tomu, abychom naši pozornost věnovaly i dívkám, kterým jejich cestu ženstvím z velké části určujeme my. A nemusíme být matkou, abychom pečovaly o dívku. Každá z nás jsme (byly) těmi dívkami...


Je známé, že významnou součástí šťastného života ženy je přirozený pohyb, hudba a zpěv.


Naam jóga je v tomto ohledu skvělá a učí nás mimo jiné i lépe vnímat kvalitu hudby a rozvíjet naší schopnost zpívat. 


Tyto dovednosti necháme znovu kvést. 


Představuji vám naší hlavní průvodkyni (živou) hudbou a tancem, který nesmí chybět. Je lektorkou Naam jógy, Loona Dance, praktikovatelkou Harmonya, aromaterapeutkou a skvělou ženou, která na sobě ráda pracuje, hledá cesty zdravějšího a naplněnějšího života. V programu předešlých pobytů stvořila hymnu pro ženy, rozeznívala naše srdce strunami své kytary a svého hlasu. Společný zpěv manter a mantrických písní je nezapomenutelný a toto léto budeme zpívat ještě více!


Miri Nováková (Miriam) a já

https://www.mirinovakova.cz/o-mne/ 


"Pohyb a dech v kombinaci s hudbou, jak je známe z Naam jogy, když probíhá v tanci, stávají se taneční meditací, stávají se léčivým nástrojem ženy."Každé léto je díky tomuto retreatu o něco krásnější. Cítíme více vděčnosti v sobě, za časoprostor plný klidu a míru, který vytvoříme. Těšíme se, plné inspirace i touhy po bytí ve společnosti kruhu žen. 

Nevíme, zdali nám na to vše krásné bude ten týden stačit..:-)  Kromě hudby a tanců nás čekají meditační a dynamické lekce jógy, hudba živá - kírtany s mantrami a kytarou, spousty "vzdělávacích" hodin, včetně praktické aromaterapie a bylinkářství. Téma bude tvoření a manifestace. Krása a zdraví ženy. Budeme se učit vázat sárí, meditovat s malou a vyrábět z přírodnin. Čeká nás sebepoznávací povídání s planetami. Další témata přijdou na místě. Čeká nás opalování na pláži a plavání. Procházky ke studánce a do lesa. Nová přátelství. Sdílení spolu a vzájemná péče. Nejedna žena je zároveň terapeutkou. Je to jako sen. Víme, že po týdnu se všechny budeme cítit jako po uplynutí velmi dlouhé doby.


Už jen několik slov na závěr...."Najít a kultivovat božský mír uvnitř našich srdcí je cesta jógy, která je cestou pokojného bojovníka světla. Pojďme společně měnit a uzdravit svět tím, že měníme a léčíme sebe, tím jak přijímáme, kdo jsme a přijímáme naší sílu. Věřím, že je možné dosáhnout úplného sjednocení všech protikladů, všech složek, a plného vědomí. Pojďme být ještě více vědoměji spolu, na této cestě. Tady a teď"   P.B.

 


A JAKÁ JE CENA?Žena kruhu  9500 Kč / plná penze

Doprovod ženy (bez programu)  7000 Kč / plná penze

Dítě do 14 let 4900 Kč /plná penze


Dítě do 3 let je zdarma (doplatek je pouze za penzi)

V ceně je zahrnuto ubytování, strava ve formě plné penze, kompletní program meditací, jógy, tanců, workshopů a přednášek.

V penzionu je možnost sauny, pokud nebude sauna venku :-)  100 Kč/ os.

Ping pong, dětské hřiště, velké volejbalové hřiště, tenis po domluvě


Více informací o možnostech výborného jídla, výletů, sportů, půjčoven, dostanete ode mě po příjezdu.  


Pokud byste rádi více informací o Naam józe, podívejte se na weby:

www.naamjoga.cz

www.institutvedomi.cz¨

www.naamjogaonline.cz