PROGRAM 

LÉTO ŽENÁM 


Milujeme děti, milujeme muže... a milujeme sebe.  

Abychom mohly být v té nekonečné službě matky i partnerky šťastné a spokojené, je čas vždy na chvíli vystoupit do jiného prostoru a načerpat zde něco zcela výjimečného, co lze vytvořit pouze v rámci ženských společenstvích, která jsou vedená světlem. 


Jen ztěží si lze představit, co s námi může udělat celý týden v takovém propojení, dokud jej nezažijeme. Síla je v pravdivosti, sdílení, tvoření, pravidelných meditacích, společném zpěvu, péči a pozornosti kruhu žen, které sjednotí svůj záměr. Děkuji mé přítelkyni Miri Novákové z Litoměřic a dalším ženám, se kterými spolu-tvořím a které mi pomohly uvést obsah letního pobytu do konkrétnější podoby i tento rok. Jsem znovu připravena věnovat se plně všem přítomným ženám a společné energii v kruhu, která otevře další, nové možnosti každé z nás. Jsem vedená k tomu, abychom se věnovaly tématu péče o sebe a o své ženství, sebepřijetí, sebepoznání, lásce, srdci, tématům spojených s mateřstvím a to i ve směru nazpět. Jsem vedená k tomu, abychom naši pozornost věnovaly i dívkám, kterým jejich cestu ženstvím z velké části určujeme my. A nemusíme být matkou, abychom pečovaly o dívku. Každá z nás jsme (byly) těmi dívkami...


Je známé, že významnou součástí šťastného života ženy je přirozený pohyb, hudba a zpěv.


Naam jóga je v tomto ohledu skvělá a učí nás mimojiné i lépe vnímat kvalitu hudby a rozvíjet naší schopnost zpívat. 


Tyto dovednosti necháme znovu kvést. 


Představuji vám naší hlavní průvodkyni (živou) hudbou. Je lektorkou Naam jógy, Loona Dance, praktikovatelkou Harmonya, aromaterapeutkou a skvělou ženou, která na sobě ráda pracuje, hledá cesty zdravějšího a naplněnějšího života. V programu předešlých pobytů stvořila hymnu pro ženy, rozeznívala naše srdce strunami své kytary a svého hlasu. Společný zpěv manter a mantrických písní je nezapomenutelný a toto léto budeme zpívat ještě více.


Miri Nováková (Miriam) a já

https://www.mirinovakova.cz/o-mne/ 


"Pohyb a dech v kombinaci s hudbou, jak je známe z Naam jogy, když probíhá v tanci, stávají se taneční meditací, stávají se léčivým nástrojem ženy."Toto léto bude zase o něco krásnější. Více vděčnosti, za čas plný klidu a míru, který náleží snad již jen části roku. Posílíme se na příchod podzimu a zimy! Propojíme se ještě více a hlouběji, tak abychom zůstávaly jako majáky světla uprostřed rozbouřeného moře. 

 

Těšíme se, plné inspirace i touhy po bytí ve společnosti kruhu žen. Nevíme, zdali nám na to vše krásné bude ten týden stačit..:-)  Kromě živé hudby a tanců nás čekají meditační a dynamické lekce jógy, živá hudba, spousty "vzdělávacích" hodin, včetně praktické aromaterapie a bylinkářství. Téma bude také krása ženy. Sebepoznávací povídání s planetami. Vztahy. Hojnost. Přijetí. Odpoutání. Další témata přijdou jistě na místě. Čeká nás opalování na pláži a plavání. Procházky ke studánce a do lesa. Nová přátelství. Sdílení spolu a vzájemná péče. Nejedna žena je zároveň terapeutkou. Je to jako sen. Víme, že po týdnu se všechny budeme cítit jako po uplynutí velmi dlouhé doby. 


Už jen několik slov na závěr...."Najít a kultivovat božský mír uvnitř našich srdcí je cesta jógy, která je cestou pokojného bojovníka světla. Pojďme společně měnit a uzdravit svět tím, že měníme a léčíme sebe, tím jak přijímáme, kdo jsme. Věřím, že je možné dosáhnout úplného sjednocení všech protikladů, všech složek, a plného vědomí. Pojďme být ještě více vědoměji spolu, na této cestě. Tady a teď"   P.B.

 


A JAKÁ JE CENA?Žena kruhu  8400 Kč / plná penze

Doprovod ženy  6400 Kč / plná penze

Dítě do 12 let 3900 Kč /plná penze


Dítě do 3 let je zdarma (doplatek je pouze za penzi)

V ceně je zahrnuto ubytování, strava ve formě plné penze, program meditací, jógy, tanců, všech workshopů a přednášek.

V penzionu je možnost sauny, pokud nebude sauna venku :-)  100 Kč/ os.

Ping pong, dětské hřiště, velké volejbalové hřiště, tenis po domluvě


Více informací o možnostech výborného jídla, výletů, sportů, půjčoven, dostanete ode mě po příjezdu.  


Pokud byste rádi více informací o Naam józe, podívejte se na weby:

www.naamjoga.cz

www.institutvedomi.cz¨

www.naamjogaonline.cz