PROGRAM 

LÉTO ŽENÁM 


Milujeme děti, milujeme muže...a milujeme sebe.

I proto jsme se rozhodly, že ze všeho nejvíce potřebujeme vyživit my, abychom mohly být v té nekonečné službě matky i partnerky šťastné a spokojené. Za poslední rok jsme prožily tolik času s našimi dětmi a pod stálým tlakem kolektivního procesu, který se odehrává. Je čas na chvíli vystoupit do jiného prostoru a načerpat něco zcela výjimečného. Dokážete si představit, co s vámi může udělat celý TÝDEN v pohybu, meditaci, zpěvu i tichu, v péči a pozornosti kruhu žen, které sjednotí svůj záměr? 

Děkuji mé přítelkyni Miri Novákové, která mi pomohla uvést obsah letního pobytu do konkrétní podoby. Děkuji, že jsem s její pomocí poslechla své srdce. Tento rok jsem připravena věnovat se plně všem přítomným ženám a společné energii v kruhu, která otevírá nekonečné možnosti. Prožijeme spolu témata lásky, zamilovanosti, přijetí, radosti a poznávání sebe skrze metafyzické zákony a meditace. Věřím, že naše děti, se budou mít v té době dobře a my se pro ně budeme moci stát lepšími. 


Víme, že významnou součástí šťastného života ženy je přirozený pohyb, hudba a zpěv.


Naam jóga je v tomto ohledu skvělá a učí nás mimojiné i lépe vnímat kvalitu hudby a rozvíjet naší schopnost zpívat. Tyto dovednosti necháme rozkvést. 


Je mi velikou ctí představit vám průvodkyni tancem, hudbou a zpěvem. 

Je lektorkou Naam jógy, absolventkou kurzu Loona Dance, praktikovatelkou Harmonya, aromaterapeutkou a skvělou ženou, která na sobě ráda pracuje, hledá cesty zdravějšího a naplněnějšího života. 

V loňském programu pobytu sehrála klíčovou roli . Stvořila hymnu pro ženy, rozeznívala naše srdce strunami své kytary a svého hlasu. Společný živý zpěv manter a mantrických písní je nezapomenutelný. Toto léto bude zase o něco  krásnější. Jdeme dál a tato úžasná průvodkyně žen nám otevře více svých darů. 


S láskou přijala mou výzvu i k tanci. 


Miri Nováková

https://www.mirinovakova.cz/o-mne/ 


"Pohyb a dech v kombinaci s hudbou, jak je známe z Naam jogy, když probíhá v tanci, stávají se taneční meditací, stávají se léčivým nástrojem ženy."Tančit budeme tak, jak je to přirozené každé ženě. 

Tančit budeme tak, abychom si to užily, díky bezpečnému prostoru našeho kruhu a vědomé hudbě. 

Tančit budeme tak, abychom mohly odevzdat to co nás může tížit a radovat se. 

Tančit a zpívat budeme tak, aby to bylo v souladu s naším srdcem, v souladu s vývojem, který procházíme.Těšíme se a jsme tolik plné inspirace i touhy po bytí ve společnosti kruhu žen. Nevíme, jestli nám na to bude týden stačit..:-)  Každý den nás čekají meditační i dynamické lekce z Naam jógy, živá hudba, živé tance, spousty "vzdělávacích" hodin, včetně praktické aromaterapie i lekcí zpěvu s Karolínou Berkovou, mezzosopranistkou působící na světových pódiích. Téma bude také móda a krása. Sebepoznávací povídání s planetami. Milostné vztahy. Hojnost. Jak se odpoutávat a nelpět. A další témata pojmenovaná pomocí zkušenosti a Univerzální Kabaly. Čeká nás opalování na pláži a plavání. Chození ke studánce. Sdílení spolu a vzájemná péče. Nejedna žena je zároveň terapeutkou. Je to jako sen. Víme, že po týdnu se všechny budeme cítit jako po uplynutí dlouhé doby. 


Už jen několik slov na závěr...."Má láska k esenciálním olejům pro vás připravila výjimečný zážitek. Naučíte se používat tento vzácný dar z přírody pro práci s emocemi, myslí i tělem . Třešničkou na dortu našeho společného času bude zážitek parovodní destilace levandule lékařské a vaše vlastní florální voda."


 Na pobytu vítáme i mladé dívky, dcery, vnučky, neteře. Vezměte si s sebou doprovod, svého muže, přítelkyni či babičku, pokud vaše děťátko nemůže zůstávat bez vás. I pro ně může být pobyt krásnou "dovolenou", neboť místo skýtá mnoho možností a radostí. 


Pokud byste rádi více informací o Naam józe, podívejte se na weby:

www.naamjoga.cz

www.naamjogaonline.czA JAKÁ JE CENA?


(Bude aktualizováno v zimě 2022) 

Žena kruhu ...

Doprovod ženy ...

Dítě do 10 let ....


Obědy jsou za zvýhodněnou cenu 100 Kč

Dítě do 3 let je zdarma (event. doplatek za polopenzi je 70 Kč/den)

V ceně je zahrnuto ubytování, strava, program meditací, jógy, tanců, workshopů a přednášek.

V penzionu je možnost sauny, pokud nebude sauna venku :-)  100 Kč/ os.

Ping pong, dětské hřiště, velké volejbalové hřiště, tenis po domluvě


Více informací o možnostech výborného jídla, výletů, sportů, půjčoven, dostanete ode mě po příjezdu.